IT kurzy

Naše společnost patří mnoho let mezi špičku v různorodé výuce IT kurzů a školení. Tým profesionálních lektorů, kteří se neustále vzdělávají a pracují na své odborné způsobilosti, nadchnul již přes tisíc posluchačů, kteří absolvovali školení v různých IT oborech.

Mezi obory působnosti a pořádání školení v IT sféře patří například:

Operační systémy – MS Windows, Linux, Unix a mnohé další

Kancelářské aplikace – MS Office 2003 / 2007 / 2010, LibreOffice, OpenOffice  a mnohé další

Grafické programy – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Zoner Photo Studio a mnohé další

Programování a algoritmizace – HTML, CSS, PHP, JavaScript,  databázové systémy (MySQL)

Zaměřujeme se na firemní školení, ale nabízíme i školení soukromých subjektů. Mezi naše velké přednosti patří individuální přístup k potřebám každého posluchače, velmi příznivé ceny a profesionální vystupování. Mezi další produkty nabízené naší společností patří i intenzivní příprava na ECDL testy v plném rozsahu ECDL CORE.

Veškerá výuka je možná v našich učebnách v centru Liberce, případně naši lektoři přijedou k Vám domů, nebo do firmy.  Harmonogram a osnovu kurzů přizpůsobíme na míru přímo Vaším potřebám.  U soukromých subjektů dosahujeme při výuce IT kurzů skvělých výsledků jak mezi nejmladšími ročníky, tak i u seniorů.

Pokud chcete Vaše nejbližší překvapit, nabízíme také možnost zakoupení dárkových šeků na různé typy IT školení.

Vyberte si z množství IT kurzů na:

Pro více informací, zaslání referencí a nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte, rádi pro Vás nalezneme to nejlepší řešení.

[button link=“http://ngconsulting.cz/kontakt/“ color=“silver“] Nezávazný dotaz nebo poptávka…[/button]