SEO

Analýza SEOPotřebujete být více vidět ve výsledcích na Seznamu, Googlu? Bez precizně zvládnuté optimalizace stránek se neobejdete. Je potřeba zohlednit velké množství faktorů, se kterými Vám pomůžeme.

SEO = optimalizace stránek pro vyhledávání

Optimalizace stránek je u nás nedílnou součástí při tvorbě nových stránek, ale poskytujeme i jedny z nejlepších analýz na trhu, abyste získali představu, v jakém stavu se Vaše stránky nacházejí a zda je optimalizace stránek pro Vás přínosná.

Pro komplexní optimalizaci stránek je nutné uvažovat o registraci do kvalitních katalogů formou ručního zápisu stránek s přesně danými parametry a zároveň propagaci ve speciálních katalozích formou PR článku. Veškeré tyto náležitosti Vám rovněž nabízíme jako ucelený produkt optimalizace Vašich stránek.

ON page faktory

OnPage faktory je označení pro parametry internetových stránek, které jsou jedním z faktorů ovlivňujícím hodnocení internetových stránek vyhledávacími mechanismy, na jehož základě pak dochází ve výsledcích vyhledávání k seřazení odkazů od nejhodnotnějšího po nejméně hodnotný.

OnPage faktory se nacházejí na stránce a jsou s ní přímo spojeny. Autor stránky může tyto faktory přímo ovlivnit. Patří mezi ně hlavně Titulek, Popis stránek, Obsah stránek, Validita kódu

Pokud nemáte čas a prostředky na tvorbu kvalitního textu dle SEO zásad je možné využít Copywriting – vytvoříme Vám text včetně všech SEO náležitostí!

OFF page faktory

Jako offpage faktory (off-page) webové stránky označujeme vnější vlivy působící na danou stránku. Mezi off-page faktory patří tzv. zpětné odkazy (hypertextové odkazy mířící z jiných stránek), jejich množství a síla, texty těchto odkazů, případně text odkazující stránky – zda má podobné zaměření.

Čím můžete ovlivnit počet zpětných odkazů:

Katalogy

  • Zaregistrujeme Vaše internetové stránky (e-shop) se správně nastavenými parametry do kvalitních katalogů. Nezáleží na kvantitě, ale kvalitě!

PR články

  • Budeme společně s Vámi pracovat na tvorbě PR článků a jejich publikaci na jiných webových stránkách, sociálních sítích a dalších médiích pro vytvoření kvalitní základny zpětných odkazů..

SEO lišta

  • SEO lišta je systémem výměny odkazů, většina společností ji v současné době nabízí jako placenou službu. SEO lištu nedoporučujeme implementovat, jelikož se jedná o podvodné SEO viz článek a můžete se do penalizace ze strany vyhledávačů.

Pro zjištění stavu Vašich stránek nabízíme kompletní analytické služby. Optimalizace stránek je komplexní procedura před kterou je potřeba zjistit chyby na stránkách a zapracovat na ON page a OFF page faktorech. Z optimalizace stránek je pro Vás přínosné zjištění jak se zlepšila pozice ve výsledcích vyhledávání současně s návštěvností stránek.

  • Analýza pozice stránek ve výsledcích vyhledávání (Google, Seznam, Bing, Atlas, Jyxo)
  • Porovnání pozice ve vyhledávačích (Google, Seznam, Bing, Atlas, Jyxo) vůči konkurenci
  • Analýza a návrh klíčových slov
  • Analýza zpětných odkazů
  • Analýza obsahu stránek

[button link=“http://ngconsulting.cz/seo/analyticke-sluzby/“ color=“silver“] Více o analýzách zde…[/button]

 

 

Cena optimalizace stránek

Optimalizace stránek není za pár korun. Ceny za jednotlivé služby jsou závislé na počtu analýz a množství optimalizovaného obsahu.

Kvalitní optimalizace stránek se může pohybovat v jednotkách tisíců až po vysoké sumy, cenu odhalí až analýza stavu Vašich stránek.

Přínos je ale nezpochybnitelný a celkové náklady jsou nejnižší, které můžete vynaložit na kvalitní reklamu. Být vidět na internetu je stále důležitější!

Nepodceňujte SEO, optimalizace stránek je klíčová!

Pro více informací, zaslání referencí a nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte, rádi pro Vás nalezneme to nejlepší řešení.

[button link=“http://ngconsulting.cz/kontakt/“ color=“silver“] Nezávazný dotaz nebo poptávka…[/button]